שרותי המשרד עו״ד לילך אללוף

חדלות פרעון ושיקום כלכלי

העסק קרס? חליתם ואתם לא יכולים לעמוד בהתחייבויותיכם? התגרשתם וצברתם חובות? אז דעו שיש מוצא! הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי יאפשר לכם בתקופה קצרה יחסית להיפטר מהחובות ולצאת לדרך חדשה.

לפרטים נוספים

הוצאה לפועל

למשרדנו הישגים רבים בייצוג לקוחות אל מול ההוצאה לפועל בתחומים שונים. אנו מחוברים ישירות למערכת ההוצאה לפועל, מה שמאפשר מעקב מתמיד אחר תיקים ובקשות, עדכון שוטף של מצב תיק הלקוחות והחייבים ובעלי יכולת לבצע פעולות המבוססות על שיקול דעת באופן מהיר לצורך המשך הטיפול בתיק.

לפרטים נוספים

דיני משפחה

לפני שאתם מפרקים את המשפחה, דעו את זכויותיכם והתייעצו עם משרד העוסק בתחום ויכול לתת לכם את ההכוונה הנכונה לעשות זאת. משרדנו מתמחה בדיני משפחה ומייצג לקוחות בבית הדין לענייני משפחה ובית הדין הרבני גם יחד ובנוסף, אנו רואים חשיבות רבה בליווי הלקוחות שלנו מתוך רגישות רבה בתהליך המשפטי והאישי אותם הם עוברים.

לפרטים נוספים

דיני מקרקעין

אתם עומדים לרכוש דירה? מוכרים דירה? משכירים? שוכרים? לא משנה באיזה צד אתם, מה שבטוח זה שאתם צריכים משרד עורכי דין מצוין לצדכם! ברכישה או מכירה של נכס מועברים סכומי כסף גדולים ולכן, לפני ביצוע עסקה שכזו כדאי לקבל ייעוץ מקצועי ולשכור עורך דין שיעמוד לצידכם ויפעל לפי האינטרסים שלכם.

לפרטים נוספים

גישור

גישור הוא תחום שהולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות בסכסוכים מתחומים שונים - במשפחה, בעסקים או בעבודה. רבים מעדיפים לסיים סכסוכים בהליך גישור ולהימנע מהליכה לבית משפט.

לפרטים נוספים