דיני מקרקעין

אתם עומדים לרכוש דירה? מוכרים דירה? משכירים? שוכרים? לא משנה באיזה צד אתם, מה שבטוח זה שאתם צריכים משרד עורכי דין מצוין לצדכם!

ברכישה או מכירה של נכס מועברים סכומי כסף גדולים ולכן, לפני ביצוע עסקה שכזו כדאי לקבל ייעוץ מקצועי ולשכור עורך דין שיעמוד לצידכם ויפעל לפי האינטרסים שלכם. יש המון פרטים המעורבים בעסקה מסוג זה, החוק המתעדכן חדשות לבקרים בפרט בעניין מיסוי מקרקעין, מיסי רכישה, מכירה ומס שבח ובדיקת מצב הנכס (שעבודים, עיקולים, משכונים, תביעות, זכויות בניה, צווי הריסה, ייפויי כוח בלתי חוזרים נאמנויות ועוד כהנה וכהנה) אל תחסכו ואל תקלו ראש בעניין, עסקת מכר עושים רק במשרד המתמחה בכך.

כשהלקוחות שלנו מרוצים, אנחנו מרוצים

משרדנו ביצע בשנים האחרונות מאות עסקאות מוצלחות ללקוחות מרוצים שקיבלו מענה איכותי, זמין ומקצועי בתחום דיני המקרקעין בעסקאות שונות ומגוונות. בביצוע עסקה מסוג זה, הלקוח הוא שעומד למול עיננו ומתפקידנו לדאוג שיקבל את הטיפול המשפטי הטוב ביותר, ביעילות, במקצועיות ועם השירות הטוב ביותר.

ליווי לעסקה מא׳ ועד ת׳!  

אנו נלווה אתכם לכל אורך העסקה, החל מניהול המשא ומתן, דרך בדיקת הנכס מול רשויות המיסים, לשכת רישום המקרקעין, רשות מינהל מקרקעי ישראל וכל גורם שהזכויות בנכס רשומות בו, לפני ביצוע העסקה ועד לעריכת החוזה וסיום העברת הזכויות ברישום על שם הקונה.

תופרים לכם חליפה

משרדנו מספק מגוון פתרונות ללקוחותינו: חברות מובילות, יזמים, קבלנים ואנשי עסקים כמו גם לקוחות פרטיים. אנו ״תופרים״ עבורכם את הפתרון הייחודי והמתאים לכם ביותר והכי חשוב – דואגים לשמור על זכויותיכם.

 התקשרו עוד היום, והעסקה שלכם תצא לדרך בבטחה!

  08-6992771-2-3