דיני מקרקעין

עורכת הדין לילך אללוף מספקת ללקוחותיה מענה איכותי, זמין ומקצועי בתחום דיני מקרקעין. ניסיונה רב השנים בתחום ובקיאותה הרבה בדיני מקרקעין, הם אלו שהעניקו לה את כל הכלים הנדרשים לניהול משא ומתן מוצלח, תוך שדואגת לשמר את האינטרסים של לקוחותיה בכל עת. בין תחומי התמחותה –
יעוץ משפטי
פירוק שיתוף
חוזים עסקיים
ייצוג בעסקאות
רישום מקרקעין
משא ומן בחוזים
טיפול בהפרות חוזה
חכירה וניסוח חוזי מקרקעין
ליווי וניהול עסקאות רכש, מכר ושכירות
ועוד…

מתי תזדקקו לעורך דין המתמחה בדיני מקרקעין?
דיני מקרקעין נכללים בדיני קניין והם מהווים את האספקט המוחשי–פיזי של דינים אלו. דיני אלו כוללים בתוכם תחומים רבים החל מתחום הרכש, דרך שכירות וחכירה ועד לרישום מקרקעין בטאבו ובמנהל מקרקעי ישראל. היות ומדובר בתחום נרחב ובו נדרשת בקיאות מרבית, רצוי כי כניסה להליכים בתחום דיני מקרקעין ילוו ביעוץ מצד עורך דין מקצועי המתמחה בתחום.
תחום דיני מקרקעין הוא תחום שנוגע לכולנו ואכן ניתן לפגוש בו בשלבים שונים של החיים, החל מתקופת היותנו צעירים המעוניינים לשכור בית ועד לבעלי משפחה הרוצים לרכוש נכס מקרקעין. היות ואל כל אחד מתחומים אלו מלווים חוזים ומסמכים משפטיים סבוכים ומורכבים ולהם המון סעיפים, חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין אשר ילווה אתכם לכל אורך התהליך, ידאג לשמור על האינטרסים שלכם, יוודא כי ההליך שאתם עוברים הוגן הוא וברמה הכללית – יעזור למנוע מכם עוגמת נפש או אף הפסדים כלכליים.

המענה המקצועי שלכם
משרד עורכי דין לילך אללוף מספק מגוון פתרונות ללקוחות מכל הסוגים החל מגופים, דרך חברות מובילות, יזמים ואנשי עסקים וכלה בלקוחות פרטיים, כאשר הוא דואג להעניק לכל אחד את הפתרון שתואם את המקרה שלו. בעזרת ייצוג וליווי משפטי מטעם לילך אללוף, תוכלו להיות בטוחים, כי כל הזכויות שלכם יגיעו לכדי מיצוי וזאת מתוך הבנה מעמיקה של כל המרכיבים המשפטיים הנלווים לתהליך. דיני מקרקעין הם אומנם תחום ולו נופך עסקי רציונלי, אולם בבסיסם עומדת השאיפה של כל אדם ליציבות ולבית וכאשר מעורבים בכך גם סכומי כסף גדולים, מומלץ שלא לפעול לבד ולפנות לקבלת יעוץ  משפטי.

לפרטים נוספים או לתיאום פגישת יעוץ צרו עמנו קשר עוד היום ואנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!