דיני משפחה

 
״כל המשפחות המאושרות – מאושרות באותה הדרך. כל משפחה אומללה – אומללה בדרכה שלה״
(לב טולסטוי מתוך ״אנה קראנינה״)

מפרקים את החבילה? התייעצו!

אחד מתחומי המשפט הסבוכים והמורכבים ביותר הוא תחום דיני המשפחה. בשעת מחלוקת ובמקרים של פרידה ופירוק הבית, מעורבות בתהליך המון אמוציות שלעיתים גורמות לבני הזוג לעשות דברים שלא היו עושים בדרך כלל. בנוסף, הסכמים רבים בתוך התא המשפחתי, נעשים בעל פה ולא באופן חוזי – ועל כן  ניתן לפרש אותם בדרכים רבות. אז אם החלטתם להיפרד, כדאי שתהיו מלווים על ידי משרד עורכי דין מקצועי ורב ניסיון.

בית דין לענייני משפחה או בית דין רבני?

תחום דיני משפחה הוא רחב מאוד והערכאה האמונה על יישוב סכסוכים הקשורים לחיי המשפחה היא בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני. אולם הסמכויות של בית משפט ובית הדין הרבני הינן מקבילות למעט הסמכות הבלעדית למתן הגט הנתונה לבית הדין הרבני.

לפני שאתם מפרקים את המשפחה, דעו את זכויותיכם והתייעצו עם משרד העוסק בתחום ויכול לתת לכם את ההכוונה הנכונה לעשות זאת.

משרדנו מתמחה בדיני משפחה ומייצג לקוחות בבית הדין לענייני משפחה ובית הדין הרבני גם יחד ובנוסף, אנו רואים חשיבות רבה בליווי הלקוחות שלנו מתוך רגישות רבה בתהליך המשפטי והאישי אותם הם עוברים.

הניסיון שלנו, הוא השקט שלכם!

המפתח להצלחתנו הוא ניסיון רב שנים בטיפול בלקוחות הנמצאים בשלב לא פשוט בחיים וצעידה עמם יחד לשלב הבא בחייהם. לאחר פעילות במיטב המשרדים המובילים בארץ, פיתחנו אסטרטגיה ייחודית המהווה עבור לקוחותינו יתרון משמעותי שבאמצעותו אנו מתאימים פתרונות יצירתיים מותאמים אישית ו״תפורים״ במיוחד לכל לקוח.

הערכים המלווים אותנו

אנו מבינים כמה תחום דיני המשפחה הוא סבוך ואמוציונלי לכן מקפידים על דיסקרטיות, זמינות, אמפתיות והקשבה. אלה הם אבני היסוד של משרדנו ועליהם אנחנו לא מתפשרים!

 

התקשרו עוד היום ונלווה אתכם לכל אורך הדרך, יד ביד.

 08-6992771-2-3