דיני משפחה

עורכת הדין לילך אללוף הנה חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2010 ושמה לה למטרה לספק ללקוחותיה מענה אמין ומקצועי ויחד עם זאת, להקפיד על ליווי אישי והכוונה לכל אורך הדרך, גם ברגעים בהם נדמה כי כלו כל הקיצים. משרד של עורכת הדין לילך אללוף, בעל חיבור ישיר לבתי המשפט בארץ כך שיכולה להתעדכן במקרה האישי שלכם בכל רגע נתון ולזרז את סיום הטיפול בתיק, על מנת שתוכלו להמשיך את חייכם במהירות האפשרית.

דיני משפחה – קצת על קצה המזלג
אחד מתחומי המשפט הסבוכים והמורכבים ביותר הוא תחום דיני משפחה וזאת עקב העובדה, כי מרב ההסכמים בתוך התא המשפחתי נעשים בעל פה ולא באופן חוזי – ועל כן ניתן לפרש אותם בדרכים רבות, מה גם שלרוב תחום זה הנו יותר אמוציונלי מאשר רציונלי היות ומעורבים בו רגשות ולכן על עורך הדין המתמחה בדיני משפחה, מעבר להיותו מקצועי ללא פשרות, להיות רגיש ללקוחותיו בתהליכים המשפטיים והאישיים אותם הם עוברים.
תחום דיני משפחה הנו רחב מאוד כאשר הערכאה האמונה על יישוב סכסוכים הקשורים לחיי המשפחה היא בית המשפט לענייני דיני משפחה. כמו כן, לבית המשפט ישנה מקבילה ולה סמכות לדון גם כן בדיני משפחה לרבות סמכות בלעדית לדיון בענייני גט והיא – בית הדין הרבני. לכן חשוב שעורך הדין שמייצג אתכם, יהיה בקיא ומנוסה בייצוג לקוחות הן בתחום המשפט האזרחי והן בבית המשפט הרבני.

תחומי ההתמחות של המשרד במסגרת דיני משפחה –

  • דיני משפחה ומעמד אישי – עריכת הסכמי גירושין, הסכמי ממון, הסכם לשלום בית, טיפול בתביעות ירושה, צוואות ועיזבונות ועוד.
  • תביעות לבית המשפט ובית הדין הרבני – הסדרי ראיה, משמרות, מזונות, אפוטרופסות, תביעות אבהות ועוד.

משרד עורכי דין מוביל
ניסיונה רב השנים של עורכת הדין לילך אללוף בתחום דיני משפחה וכן פעילותה במיטב המשרדים המובילים בארץ בעבר, הם אלו העומדים לרשותכם תוך קבלת מענה מקצועי, יעיל ואיכותי לכל לקוח ולקוח בהתאם למקרה הספציפי שלכם והם אשר הובילו לאסטרטגיה הייחודית אשר פותחה במהלך השנים, משרתת נאמנה את לקוחות המשרד ומהווה יתרון משמעותי – היות ובאמצעותה ניתן להתאים באופן אישי מגוון פתרונות יצירתיים וייחודיים המותאמים לכל מקרה, בכל הקשר.

כמו כן, היות ומדובר בתחום סבוך, ערכים כמו שמירה על האנושיות והזמינות הם אבני היסוד של פועלנו המקצועי, תוך דאגה רצופה לשמירה על דיסקרטיות מרבית.

לפרטים נוספים אודות ייצוג משפטי בדיני משפחה, צרו קשר כבר עכשיו ותאמו פגישת יעוץ!