חדלות פרעון ושיקום כלכלי

זה יכול לקרות גם לך!

במציאות כלכלית לא פשוטה, גם עסקים יציבים, גדולים או קטנים עלולים לקרוס. לא קיבלתם תשלום גדול מספק, נקלעתם לקשיי נזילות, לקוחות מתחמקים מלשלם לכם והנה בתוך כמה חודשים אתם יכולים למצוא את עצמכם בקשיי נזילות ועם צ׳קים חוזרים מה שיוביל אתכם לסחרור ולתחושת אין מוצא. אז דעו שיש מוצא! הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי יאפשר לכם בתקופה קצרה יחסית להיפטר מהחובות ולצאת לדרך חדשה. 

מהו הליך חדלות פירעון ולמי הוא מתאים?

הליך חדלות פירעון מתאים לכל מי שמוצא עצמו בקריסה כלכלית ואינו מסוגל לפרוע את חובותיו –

אדם פרטי, גוף עסקי או חברה. במקרה שכזה יש באפשרותכם לקבל מהמדינה הגנה משפטית במסגרת הליך שנקרא ״חדלות פירעון ושיקום כלכלי״. ההליך נועד להגן על החייבים, לעכב את ההליכים שננקטים כנגדם לצורך גבייה ולאפשר להם פריסת תשלומים נוחה יותר, ובמקרים מסוימים לבטל את החוב כליל.

מתי כדאי להגיע להליך חדלות פרעון?

חדלות פרעון רגל מתאים לחייבים שאינם מסוגלים לעמוד בהתחייבויותיהם הכלכליות ונראה שאין סיכוי סביר שיוכלו לעמוד בהתחייבויותיהם הכלכליות גם בעתיד ובכלל זה – לשלם לנושים את הכספים אותם הם חייבים. מכיוון שמדובר בהליך משפטי שכולל גם דיון בבית המשפט, רצוי להגיע מוכנים ולשכור את שירותיו של משרד עורכי דין מקצועי שילווה אתכם לכל אורך התהליך.

עוזרים לכם להתחיל בחיים חדשים!

חשוב לנו שתדעו שאתם לא לבד בתהליך ושאנחנו כאן עבורכם. משרדנו מתמחה בהליכי חדלות פירעון ומספק ליווי, יעוץ וייצוג משפטי לאורך כל ההליך המשפטי, עם יחס אישי, אמפתיה והכוונה בכל צעד.

המשרד מטפל בהגשת הבקשה, סיוע בקבלת צו תשלומים ובעיכוב כל התהליכים שננקטו כנגדכם וכן מייעץ בכל תהליכי פשיטת הרגל עד לקבלת צו הפטר ובמסגרתו – שמיטת החובות שלכם, כך שתוכלו להתחיל בחיים חדשים.

מתמחים בתהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי

לאחר ניסיון רב שנים, אנחנו יכולים לומר שאנחנו מתמחים בייצוג חייבים ונושים בהליכי פשיטת רגל על שלביהם השונים וביכולתנו לסייע לכם למצות את כל הזכויות העומדות לרשותכם בהתאם למקובל בחוק. אנו נגיע להסדר האופטימלי עבורכם – בהתחשב בנסיבות המקרה.

משרדנו הנו בעל הישגים רבים בתחום וניסיון רב בייצוג חייבים ונושים במגוון רחב של חדלות פירעון, כך שביכולתנו להעמיד לרשותכם מקצועיות חסרת פשרות, תוך הקפדה על ליווי צמוד ואישי ועל סודיות מרבית.

הליכי חדלות פירעון אינם עניין של מה בכך ועל מנת לצלוח אותם ולהשיג את ההפטר המיוחל או לחלופין, כדי לפרוע את החוב באופן סביר והגיוני, כדאי שיהיה מישהו מקצועי לצידכם.

 נקלעתם לחובות גדולים?

התקשרו עוד היום והחזירו לעצמכם את השקט הנפשי.

   08-6992771-2-3