פשיטת רגל

משרד עורכי דין לילך אללוף מתמחה בהליכי פשיטת רגל ומספק ליווי, יעוץ וייצוג משפטי לאורך כל ההליך המשפטי תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד בכל אחד מן השלבים. המשרד מטפל, בין היתר, בבקשות לפשיטת רגל, כמו גם מספק סיוע בקבלת צו כינוס ובעיכוב כל התהליכים שננקטו כנגדכם וכן מייעץ בכל תהליכי פשיטת רגל עד לקבלת צו הפטר ובמסגרתו – שמיטת החובות שלכם, כך שתוכלו להתחיל בחיים חדשים.

מהו הליך פשיטת רגל ולמי הוא מתאים?
המציאות הכלכלית של ימינו אינה פשוטה כלל, מה שמוביל לכך שעסקים קטנים כגדולים, חברות או אנשים פרטיים מתמודדים מדי יום ביומו עם הליכי גבייה שונים, חלקם עקב אי יכולת לפרוע חובות בשל קשיי נזילות ואחרים עקב התחמקות מתשלום או פיזור צ'קים ללא כיסוי. במידה ואדם פרטי, גוף עסקי או חברה מגיעים לכדי מצב בו הם קורסים כלכלית ואינם מסוגלים לפרוע את חובותיהם, ביכולתם לקבל מן המדינה הגנה משפטית במסגרת הליך שנקרא פשיטת רגל. פשיטת רגל נועדה להגן על החייבים, לעכב את ההליכים אשר ננקטים כנגדם לצורך גבייה ולאפשר להם פריסת תשלומים נוחה יותר, או אף במקרים מסוימים לבטל את החוב כליל.

הליך פשיטת רגל מתאים לחייבים אשר אינם מסוגלים לעמוד בהתחייבויותיהם הכלכליות וכי נראה שאין סיכוי סביר שיוכלו לעמוד בהתחייבויותיהם הכלכליות גם בעתיד ובכלל זה – לשלם לנושים את הכספים אותם הם חייבים. היות ומדובר בהליך משפטי אשר כולל גם דיון בבית המשפט, רצוי כמובן להגיע מוכנים ולשכור את שירותיו של משרד עורך דין מקצועי אשר ילווה אתכם לכל אורך התהליך.

מומחים בתהליכי פשיטת רגל על כל השלבים
עורכת הדין לילך אללוף מתמחה בייצוג חייבים ונושים בהליכי פשיטת רגל על שלביהם השונים וביכולתה לסייע לכם למצות את כל הזכויות העומדות לרשותכם, בהתאם למקובל בחוק, ולהגיע להסדר האופטימלי עבורכם – בהתחשב בנסיבות המקרה. המשרד הנו בעל הישגים רבים בתחום וניסיון רב בייצוג חייבים ונושים במגוון רחב של הליכי פשיטת רגל, כך שביכולתנו להעמיד לרשותכם מקצועיות חסרת פשרות, תוך הקפדה על ליווי צמוד ואישי ועל סודיות מרבית.

הליכי פשיטת רגל אינם "טיול בפארק" ועל מנת לצלוח אותם ולהשיג את ההפטר המיוחל או לחלופין, כדי לפרוע את החוב באופן סביר והגיוני, אינכם חייבים לעבור את התהליך לבדכם.

אנו זמינים עבורכם בכל עת, כך שאתם מוזמנים להתקשר כבר עכשיו לקבוע פגישת יעוץ לקבלת הכוונה משפטית.