לילך אללוף - משרד עורכי דין

שמים אתכם במרכז!

משרד עורכי הדין שהקמתי, פועל משנת 2010 ומספק מענה ללקוחות מהעיר אשקלון ומסביבתה כשאליו הצטרף בשנת 2017 משרד נוסף המשרת את תושבי העיר ראשון לציון. במקביל לפעילותי המקצועית, אני רואה חשיבות רבה בפעילות התנדבותית שהיא עבורי חלק מחיי הקהילה ולכן בשנים האחרונות אני מתנדבת בארגון ״שכר מצווה״ המעניק סיוע פרו בונו לאלה שידם אינה משגת.

בנוסף לחשיבותם של הידע המקצועי והניסיון רב השנים שצברתי ושעל פי עובד צוות המשרד, אנו מאמינים שאדם הנכנס בדלת המשרד צריך להרגיש שהוא הגיע למקום בטוח. אם זה בדיסקרטיות המובטחת, בזמינות של צוות המשרד, בהקשבה ומעל לכל באמפתיות. אם נקלעתם לאתגר משפטי, תרצו שילווה אתכם בעל מקצוע שבראש ובראשונה ״יראה אתכם״ – אנחנו רואים אתכם!

החיים הם מה שקורה לך כשאתה מתכנן תכניות

החיים שלנו דינמיים ומה שהיה טוב לאתמול כבר לא מתאים לנו היום ומי יודע מה יהיה מחר, ובתוך הדינמיות הזו אנחנו נמצאים כל הזמן בתנועה, אם זה ברכישת בית חדש, חתונה או ירושה שקיבלנו ואם זה באתגרים כמו גירושין, חדלות פירעון, פירוק שותפות ועוד. משרדנו מעניק מעטפת לכל שלב בחיים ולכל אתגר שנקרה בדרכנו, טוב או פחות טוב, משמח או עצוב. אנחנו כאן בשבילכם 365 יום בשנה.

המומחיות שלנו, השקט שלכם!

כל תחומי ההתמחות שלנו נבחרו בעקבות ניסיון רב שנים, התמחות והכרת החוק בתחומים הרלוונטיים על סעיפיו הרבים. אנו פועלים מדי יום מול מנעד רחב של מקרים משפטיים ומספקים מענה מקצועי ומקיף המותאם אישית לכל מקרה ולכל לקוח, בסטנדרט בלתי מתפשר. נקלעתם למשבר וזקוקים לייעוץ משפטי? ראשית אנו מקשיבים ללקוח, מזהים את הצורך ורק לאחר ייעוץ והכוונה אנו מתאימים את הטיפול המשפטי.

תחומי ההתמחות שלנו הם:

הוצאה לפועל – הפטר חובות בהוצאה לפועל ובהליך חדלות פרעון, פתרונות יצירתיים מגוונים בהסדר מול בנקים וחובות, איחוד תיקים בהוצאה לפועל, ייצוג חברות בהליכי פירוק וייצוג זוכים בהליכי גביית כספים בהוצאה לפועל..
דיני משפחה – עריכת הסכמי גירושין, הסכמי ממון, הסכמי שלום בית וטיפול בתביעות גירושים בבית משפט ובבית דין רבני, טיפול בתביעות ירושה, עיזבונות וצוואות.
דיני מקרקעין – ייצוג בעסקאות מכר יד שניה, ייעוץ משפטי בדיני מקרקעין, ליווי ניהול עסקאות רכש, מכר ושכירות, רישום מקרקעין, פירוק שיתוף, ניסוח חוזי מקרקעין, מו"מ בחוזים ועוד.
חדלות פרעון-  ייצוג בתהליך חדלות פרעון מטעם החייב והנושה.

 

מחוברים 24/7

משרדנו מחובר למערכת הממוחשבת של ההוצאה לפועל ובתי המשפט דבר המאפשר לנו להיות מעודכנים בכל רגע נתון, בכל תיק ובכל בקשה, באופן המאפשר לנו לספק ללקוחותינו מענה מעודכן ומהיר בכל עת.

 

זקוקים לייעוץ או לטיפול מהיר ומקצועי? התקשרו עכשיו ואתם כבר בדרך לפתרון

08-6992771-2-3